Akademia Mistrza

Akademia Mistrza
Jesteśmy członkiem Akademii Mistrza

Akademia Mistrza to inicjatywa Zakładów Tłuszczowych Kruszwica, której celem jest rozwój branży cukierniczej i piekarskiej.

W ramach Akademii cukiernicy i piekarze z całego kraju będą mogli korzystać z licznych szkoleń tematycznych i uczestniczyć w inspirujących pokazach cukierniczego kunsztu.

Uczestnicy Akademii Mistrza będą doskonalić swoje umiejętności pod okiem Mistrza Świata – Mieczysława Chojnowskiego oraz innych ekspertów z Polski i z zagranicy.

Spotkania będą też świetną okazją do wymiany opinii i doświadczeń między przedstawicielami branży. W mało którym fachu tak bardzo liczy się talent i kunszt, jak właśnie w rzemiośle cukierniczym i piekarskim. Coraz wyższe wymagania konsumentów przekładają się na konieczność ustawicznego podnoszenia jakości wypieków, a co za tym idzie kwalifikacji cukierników i piekarzy.

Dobry warsztat już nie wystarcza – do rozwoju umiejętności zawodowych niezbędne są inspiracje i możliwości poznawania światowych trendów.

Ideą Akademii Mistrza jest stworzenie pasjonatom cukiernictwa możliwości spotkań, warsztatów, pokazów i szkoleń, które przyczynią się do rozwoju ich własnych umiejętności zawodowych. Firma ZT Kruszwica podjęła się misji pielęgnowania mistrzowskich tradycji pragnąc – jako lider rynku – aktywnie uczestniczyć w procesie podnoszenia standardów jakościowych wyrobów i jakości prowadzonego biznesu.

Osiągnięcia

 • Akademia mistrza Akademia Mistrza to inicjatywa Zakładów Tłuszczowych Kruszwica, której celem jest rozwój branży cukierniczej i piekarskiej.
  więcej

 

 • Uczestnik programu "Przyjazna Słodycz"
 • OlvitTomaszowska Cukiernia Mazurek jako jedyna tego typu firma w Tomaszowie jest uczestnikiem programu "Przyjazna Słodycz"
  więcej
 • Stowarzyszenie Cukierników Karmelarzy i Lodziarzy RP
 • OlvitDewizą Stowarzyszenia jest połączenie tradycji i nowoczesności.
 • więcej

 

 • Działalność charytatywna
  Od 1996 roku Firma uczestniczy w akcji Jerzego Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
  więcej
 • Osiągnięcia biznesowe Dwukrotne wyróżnienie od władz miasta za dynamiczny rozwój oraz osiągane sukcesy ekonomiczne.
  więcej